Projektai

PROJEKTAI


1 PROJEKTAS

Klientai pageidavo sodo ir vejos, kuriems nereikia daug priežiūros. Taip pat norėjo susikurti jaukią užtvarą nuo gatvės. Buvo išsaugoti kai kurie seni vertingesni medžiai. Sklype buvo įrengtas upelis, kurio malonus čiurlenimas girdisi sėdint ant terasos. Palikta daug erdvės vaikų žaidimams.

PLAČIAU

2 PROJEKTAS

Klientai pageidavo šiuolaikiško stiliaus sodo, kuris derėtų prie modernaus dviaukščio namo. Vienas iš norų buvo įrengti terasą ramiam poilsiui sklypo pakraštyje. Terasa buvo papildyta daugiamečių gėlių gėlynu, kuris džiugina visą vasarą. Buvo parinkta tinkama gyvatvorė.

PLAČIAU

3 PROJEKTAS

Klientai pageidavo modernaus natūralistinio stiliaus sodo, kuris būtų minimalus, neperkrautas detalėmis. Projektui buvo panaudotos smilgos, daugiametės gėlės ir natūraliam kraštovaizdžiui būdingi medžiai.

PLAČIAU

4 PROJEKTAS

Klientai pageidavo sodo, kuris papildytų klasikinio stiliaus pastatą ir žydėtų per visą šiltojo sezono laiką. Projektui buvo panaudoti įvairūs žydinčių bei visžalių augalų deriniai. Taip pat šalia jaukios pasisėdėjimo vietos buvo numatyti vasarą žydinčių vienmečių gėlių vazonai bei įrengtas alpinariumas. Taip pat buvo pagalvota apie uždangą nuo kitoje pusėje gatvės planuojamo statyti daugiabučio.

PLAČIAU

5 PROJEKTAS

Projektas "Ramybės oazė užmiestyje" buvo sukurtas 2017 metais ir tais pačiais metais įgyvendintas netoli Zapyškio (Kauno raj.) esančioje sodyboje - nuostabioje vietoje ant šlaito, kurio apačioje teka upelis, o kitoje jo pusėje driekiasi miškas. Pati vietovė bei sodybos stilistika įpareigojo ieškoti natūraliai čia derančių sprendimų. Kaip puikus fonas natūralistiniam gėlynui pasitarnavo jau esama aukšta suaugusių į vieną visumą tujų gyvatvorė.

PLAČIAU